הכירו את צוות המעבדה


דנה אציל-סלונים

ראש המעבדה ומרצה לפסיכולוגיה קלינית במחלקה לפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן
dana.slonim@gmail.com
האתר האישי של דנה


ניצן ארנון ריבנפלד, M.A

דוקטורנטית
ניצן סיימה את לימודי התואר הראשון באוניברסיטת בר אילן ועבדה כעוזרת מחקר בבית חולים הפסיכיאטרי 'גהה'. תחום המחקר שלה כולל יכולת מטא-קוגניציה, התערבויות אשר מקדמות את יכולת המטא-קוגניציה במהלך הטיפול והקשר של אלו לתוצאות טיפול.
nitzanarnon2@gmail.com

דנה סטולוביץ, M.A

דוקטורנטית ומנהלת המעבדה.
דנה סיימה את התואר הראשון בפסיכולוגיה, חינוך ואומנויות באוניברסיטת בן גוריון. סיימה תואר שני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן. כיום, נמצאת במסלול המשולב לדוקטורט ומתמחה בקליניקה לשירות הקהילה באוניברסיטת בר אילן. תחום המחקר שלה מתמקד בקשר שבין סינכרון רגשי והתנהגותי בין המטפל והמטופל לבין תהליכים ותוצאות בטיפול.
dana.stolo2@gmail.com

ליאור גלילי וינשטוק, M.A.

דוקטורנטית, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית
ליאור סיימה את התואר הראשון בפסיכולוגיה באונ' תל אביב.
לאחר מכן סיימה את התואר השני במגמה הקלינית של המבוגר באונ' בר אילן. כיום היא חוקרת מנגנוני שינוי בפסיכותרפיה, בדגש על תפקידה של חמלה עצמית. המחקר נעשה בהנחייתם של פרופ' טוביה פרי ופרופ' אשכול רפאלי.
ליאור סיימה שלוש שנות המתמחות מרפאתית בקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה באונ' בר אילן.
galili.lior@gmail.com


טל אלפי יוגב, M.A.

דוקטורנטית, מתמחה בפסיכולוגיה שיקומית
טל סיימה את התואר הראשון בפסיכולוגיה באונ' תל אביב.
לאחר מכן סיימה את התואר השני במגמה השיקומית באונ' בר אילן. המחקר שלה מתמקד בקשר בין חשיפה עצמית של מטפל ותוצאות טיפול והמשתנים המשפיעים על קשר זה. טל סיימה שתי שנות התמחות במכון הלאומי לשיקום נפגעי ראש (מרכז רקאנטי) ובאגודה הלאומית לילדים אוטיסטים (אלו"ט)
talalfi@gmail.com

רינתי מיטלמן קירשנפלד, M.A

דוקטורנטית, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית.
רינתי סיימה את התואר הראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה ב"אקדמית תל אביב-יפו".
לאחר מכן סיימה את התואר השני במגמה הקלינית של המבוגר באונ' בר אילן. תחום המחקר שלה הוא שינויים במשימות ההתפתחות, זוגיות וקריירה, בקרב מבוגרים צעירים בפסיכותרפיה פסיכודינמית. המחקר מתמקד בעיקר בשיפור בסימפטומים וביכולת להתמודד עם המשימות ההתפתחותיות בעקבות התערבויות טיפוליות, מערכות יחסים תומכות ומשתני אישיות של המטופל.
רינתי סיימה התמחות מרפאתית במרכז הרפואי תל- אביב ע"ש סוראסקי.
rinaty_k@yahoo.com

אדר פז, B.SC

דוקטורנט, מתמחה בפסיכולוגיה קלינית
בעל תואר ראשון בהנדסת מערכות תקשורת מאוניברסיטת בן גוריון ובוגר תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר-אילן. בעל ניסיון של כעשור בתעשיית ההייטק במגוון תפקידי מחקר ופיתוח. מחקרו מתמקד בשיטות לשילוב ׳למידת מכונה׳ ו׳עיבוד אותות׳ במחקר להבנת מנגנוני שינוי בפסיכותרפיה.


רעות קמחי רון, B.Sc

סטודנטית לפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן. בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה וביולוגיה (B.sc) מאוניברסיטת בן גוריון. רעות מתעניינת בשתיקות בטיפולים, וחוקרת, בשילוב ידע תיאורטי רב, סוגי שתיקות שונים ומנסה להתחקות אחר התנאים השונים בהם שתיקה הופכת למקרבת או מרחיקה בתוך הטיפול הפסיכודינמי.
Kimhi.reut@gmail.com