בוגרי המעבדה

הדר פישר M.A.

דוקטורנטית, מנהלת המעבדה
הדר סיימה הן את התואר הראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה והן את התואר השני בפסיכולוגיה קלינית באוניברסיטת בר אילן. היא מתמחה בקליניקה לשירות הקהילה באוניברסיטה. תחום המחקר של הדר כולל תהליכי שינוי בפסיכותרפיה והתרומה שלהם ליכולת הוויסות הרגשית של המטופל ולהקלה סימפטומטית. באופן ספציפי, הדר מתעניינת ביכולת של המטופל לחוות רגשות משמעותיים במהלך הטיפול ולעבד אותם.
hadar.fisher@gmail.com

רועי חן M.A.

דוקטורנט
רועי בעל תואר ראשון בפסיכולוגיה מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, ובעל תואר שני בפסיכולוגיה קלינית מאוניברסיטת בר אילן. המחקר שלו עוסק במאפייני אישיות של המטפל, ובתהליכים בינאישיים בטיפול. הוא מתמקד במיוחד בקשר בין מאפייני המטפל, התערבויות ותוצאות הטיפול, במהלך טיפולים בהם התקיימו קרעים בברית הטיפולית.
chenroei@gmail.com

נטע דראי, B.A

סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, שנה ראשונה
בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות מהמכללה האקדמית תל אביב-יפו. נטע מתעניינת בתחום של נשירות מטיפול, והקשר שלהן לוויסות רגשי של המטפל והמטופל.
netadray@gmail.com


סיון שפירו גוט, B.A

סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית, שנה ראשונה
בעלת תואר ראשון בפסיכולוגיה מהמרכז הבין תחומי בהרצליה. לפני תחילת הלימודים לתואר השני, סיון עבדה במעבדה של פרופ' גורית בירנבאום העוסקת במיניות במערכות יחסים. סיון מתעניינת בנושא של התערבויות
מטפל ופידבק בפסיכותרפיה.
sivangot9@gmail.com

נחמה הכהן M.A.

דוקטורנטית
נחמה סיימה את התואר הראשון והשני בפסיכולוגיה באוניברסיטת בר אילן וכעת היא מקבלת מלגת נשיא עבור סטודנטים מצטיינים. נחמה היא מנהלת המעבדה 'פסיכותרפיה התייחסותית'. כחלק מהמחקר שלה היא פיתחה ביחד עם קולגות את הTPA, כלי אשר מדגיש בחינת תהליכי שינוי מנקודת מבט התייחסותית. תחומי העניין שלה כוללים שינויים בנרטיב ובזהות והיא משלבת במחקרה שיטות מחקר איכותניות וכמותיות.
nehami1@gmail.com

יוסף סילבר B.A

יוסף למד את התואר הראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה יהודית באוניברסיטת בר אילן. חוקר את ההשפעה של התערבויות מטפל על היכולת המטא-קוגניטיבית של המטופל בטיפול, וכן את הקשר בין היכולת המטא-קוגניטיבית של המטופל לתוצאות הטיפול.
כמו כן, מרכז את פרוייקט הפידבק בפסיכותרפיה למטפלים בקליניקה לשירות הקהילה בבר אילן.
yosefsilber@gmail.com


מוריה זיסקויט, B.Sc.

סטודנטית לתואר שני, שנה שנייה פסיכולוגיה קלינית של המבוגר
מוריה השלימה את לימודיה לתואר ראשון בביולוגיה ופסיכולוגיה באוניברסיטה העברית בירושלים. היא עבדה כעוזרת מחקר במעבדת נוירוביולוגיה המתמקד בפלסטיות מוחית ולמידה לפני שהחלה את לימודיה באוניברסיטת בר-אילן. נושאי המחקר שמעניינים אותה כוללים את החוויה הרגשית בטיפול פסיכותרפיה, תרומתה לתוצאות הטיפול ודרכי ההערכה ומדידה של החוויה הרגשית במתודות שונות.
momiisr@gmail.com

מאיה מוספיה, B.A.

עוזרת מחקר
מאיה בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ותקשורת מהאוניברסיטה העברית בירושלים, וכיום סטודנטית לתואר שני בסוציולוגיה ארגונית בבר אילן. יש לה ניסיון של מספר שנים כעוזרת מחקר במחלקות לפסיכולוגיה.
mayamus1@gmail.com